Wysyłka i płatności

Wysyłka

  1. Wysyłka do Polski

Towar wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych od dnia zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Przesyłka krajowa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD (koszt: 14 złotych) lub Paczkomaty InPost (koszt: 10 złotych). Wybór sposobu wysyłki należy do klienta. Uwaga! Przy zakupach za minimum 100 złotych, przesyłka jest darmowa.

Przewidywany czas dostawy standardowej przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD to następny dzień roboczy od dnia nadania, jednakże gwarantowane jest doręczenie w ciągu 5 dni roboczych.

Firma Paczkomaty InPost deklaruje, że 98% ich przesyłek jest dostarczana w następny dzień roboczy po nadaniu.

  1. Wysyłka do dowolnego kraju na świecie

Przesyłki międzynarodowe obejmujące wszystkie kraje na świecie realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej (koszt 70 złotych).

Nasze przesyłki są wysyłane jako paczki pocztowe priorytetowe.

Większość przesyłek międzynarodowych jest dostarczana w terminie od 3 do 14 dni roboczych (w zależności od kraju).

Co zrobić gdy przesyłka nie dotarła w terminach zadeklarowanych przez przewoźników?

W takim wypadku prosimy o maila na adres sklep@ubraniemaznaczenie.pl, abyśmy mogli sprawdzić gdzie znajduje się przesyłka lub zlecić jej poszukiwanie.

W przypadku stwierdzenia przy odbiorze przesyłki: uszkodzenia mechanicznego zawartości przesyłki, niekompletności przesyłki lub niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem, są Państwo uprawnieni do odmowy przyjęcia przesyłki. W takim wypadku należy sporządzić notatkę w obecności przedstawiciela firmy transportowej i jak najszybciej powiadomić nas o zaistniałej sytuacji.

Płatności

Opłaty za zamówienie można dokonać kartą płatniczą lub przelewem internetowym. Płatności obsługiwane są przez firmę DotPay.

  1. Płatność kartą płatniczą

System DotPay pozwala na płatność za pomocą takich kart płatniczych jak: Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron.

  1. Płatność przelewem internetowym

W Ubraniemaznaczenie.pl można zapłacić szybkim przelewem internetowym/e-przelewem. Wybierając tę metodę płatności, nastąpi przekierowanie do systemu DotPay, w którym należy wskazać swój bank. Następnie trzeba zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System DotPay wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.


go top